Книги жанра «Современные любовные романы» на букву «Z»

num: 1 3 4
en: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W Y Z
ru: А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Э Ю Я

 

 Название
 Автор
 Серия
Zaległa randka

Erin udało się zrealizować najważniejsze marzenie. Wyrwała się z sennego miasteczka na angielskiej prowincji i rozpoczęła nowe życie w Londynie. Znalazła dobrą pracę i życzliwego szefa. Przystojny Josh dba o rozwój jej kariery zawodowej, wkrótce też zaczyna interesować się życiem uczuciowym nowej podwładnej. Zaprasza Erin na randkę, i choć dziewczyna wydaje się nim zainteresowana, ta propozycja wzbudza w niej niezrozumiały popłoch…

Автор: Steele Jessica
Серия:
 
Zaślubiny w Gretna Green

Oboje mieli za sobą nieudane związki i oboje samotnie wychowywali dzieci. Strzegli pilnie swej niezależności i ostro pracowali, aby odnieść sukces. Kiedy los ich ze sobą zetknął, nagle ulegli wzajemnej fascynacji, ale niestety żadne z nich nie uwolniło się od smutnych doświadczeń z przeszłości. Czy więc Lee zdoła zaufać swojemu uczuciu do Daniela? A czy on będzie potrafił pogodzić się z utratą autorytetu w oczach dorastajacej córki i pozwoli, aby Lee decydowała o jej przyszłości? I czy nastoletnia córka Lee zaakceptuje Daniela?

Автор: Gordon Lucy
Серия:
 
Zaproszenie do raju

Na wieść o poważnym wypadku byłego męża, Terri niezwłocznie wyrusza w podróż do szpitala w Ekwadorze. Na miejscu okazuje się, że zaszła pomyłka i pacjentem jest Ben Herrich, szef potężnej międzynarodowej firmy. Po dojściu do zdrowia Ben proponuje Terri posadę asystentki na zbudowanym przez siebie statku-mieście, a wkrótce prosi ją o rękę. Choć zastrzega się, że w tym związku nie będzie miejsca na miłość, Terri przyjmuje jego oświadczyny.

Автор: Winters Rebecca
Серия:
 
Zbłąkane Serca

Szesnasty wiek, Norwegia pod panowaniem duńskim… W społeczeństwie norweskim narasta opór przeciwko królowi i jego bezdusznym urzędnikom. W osadzie nad jeziorem Mjosa dochodzi do buntu przeciwko znienawidzonemu gubernatorowi, baronowi von Litzenowi. W krwawych walkach bierze także udział młody szlachcic Magnus Maar wraz ze swym giermkiem, wiernym przyjacielem Endrem. Na ich drodze staje młodziutka żona barona, księżniczka Maria Brandenburska. Mężczyźni decydują się uratować piękną dziewczynę, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji tego czynu…

Автор: Sandemo Margit
Серия:
 
Zbyt idealnie

Pełna zawirowań, smutków i uśmiechów opowieść o kolejnej spośród przyjaciółek, zamykająca „trylogie idealna” Julie Ortolon (Prawie idealnie, Po prostu idealnie!).

Amy Baker ma zmierzyć się z lekiem przed podróżami. Wybiera się jako niania w rejs po Karaibach. I gubi się już w pierwszym porcie St. Barts. Statek odpływa, a ona zostaje na wyspie bez pieniędzy. Nie ma nawet szczoteczki do zębów!

Guy Gaspar mieszka w wieży fortecznej i nigdy nikomu się nie pokazuje. Jest ponoć szpetnym, odpychającym samotnikiem, wiec miejscowi nazywają go Bestia. Amy zgłasza się do pracy w forcie, ale spotyka tam tylko jego przystojnego asystenta.

W rzeczywistości Guy to seksowny i bogaty Byron Parks, który z talentem odgrywa role i Bestii, i swojego pracownika. Na wyspie szuka odrobiny spokoju i prywatności. Jako Bestia rozmawia z Amy za pomocą internetu. Nawiązują pełna romantyzmu korespondencje. Byron z wzajemnością zakochuje się w rozmówczyni. Czy odkrycie prawdziwego oblicza księcia z bajki nie zniszczy ich cudownego romansu?

Автор: Ortolon Julie
Серия:
 
Zdążyć przed pierwszą gwiazdką

Książka, wydana przez Wydawnictwo Agora, była dodawana do numeru Gazety Wyborczej. Nigdy nie była sprzedawana w sieciach księgarskich.

"… Noc przed Wigilią była najbardziej przykra.

Święta nie są dla ludzi samotnych, święta są dla rodzin, dla dzieci…Święta są dla przyjaciół. To co robimy? My do was czy wy do nas?…"

Jest to zbiór opowiadań o miłości i jej krętych ścieżkach…

Автор: Grochola Katarzyna
Серия:
 
Znachor

Tadeusz Dołęga-Mostowicz (1898-1939) — prozaik, dziennikarz, scenarzysta. Dołęga-Mostowicz w swych powieściach wprowadzał wątki melodramatyczne, romansowe, szpiegowskie, poruszał aktualne tematy społeczne, świetnie ukazując przedwojenną rzeczywistość.

"Znachor" pierwotnie powstał jako scenariusz filmowy. Kiedy został odrzucony przez wytwórnię, Mostowicz stworzył z niego powieść, która następnie była przerobiona na scenariusz przez Anatola Sterna i stała się podstawą filmu Michała Waszyńskiego.

To wzruszająca historia chirurga, który doznał amnezji. Profesor Rafał Wilczur, od którego odeszła żona z córeczką, szuka zapomnienia w alkoholu. Traci pamięć, kradnie cudzy akt urodzenia. Jako Antoni Kosiba znajduje schronienie na wsi. Operuje kalekiego syna młynarza i wkrótce zyskuje sławę znachora. Miejscowy lekarz, zazdrosny o sukces, grozi mu sądem za nielegalne wykonywanie praktyki lekarskiej. W końcu jednak nieskazitelny moralnie bohater odnosi zwycięstwo, triumfuje miłość, a zdrada zostaje ukarana.

Серия: Profesor Wilczur
 
Złoty Interes

Maren i Kyle spotykają się w niesprzyjających okolicznościach, gdy na rynku pojawiają się pirackie kopie teledysków Kyle'a, które wyprodukowała Maren. On jest sfrustrowany, ona – załamana. Dlaczego Kyle nie wierzy, że to nie jej wina?

Автор: Jackson Lisa
Серия:
 
Złoty Ptak

Helle była samotną dziewczyną. Nie miała rodziny ani przyjaciół, ale nie miała też wrogów, i dlatego kiedy próbowano ją zabić, nikt nie był w stanie odgadnąć motywów działania zbrodniarza. Nikt też nie przypuszczał – a już najmniej sama Helle – że ów nieudany zamach całkiem odmieni jej życie…

Автор: Sandemo Margit
Серия:
 
Zoya

Tras la devastación de la Revolución rusa y la Primera Guerra Mundial, Zoya, la joven prima del zar, vuela de San Petersburgo a París en busca de refugio. Su mundo ha cambiado para siempre, y tras pasar por terribles momentos, logra unirse al ballet ruso en París, con cuyo salario mantiene a su indómita abuela y a sí misma.

El amor aparece de nuevo cuando conoce al capitán Clayton Andrews, quien, cautivado por la joven aristócrata, se la lleva a Manhattan como su prometida. Sin embargo, ninguno de los dos imagina las penurias que deberán soportar durante los años de depresión que asolan Norteamérica.

A través de la historia de un siglo convulsionado y cambiante, Zoya representa una de esas mujeres singulares cuyo legado quedará por siempre entre nosotros.

Автор: Steel Danielle
Серия:
 
Zoya

Tras la devastación de la Revolución rusa y la Primera Guerra Mundial, Zoya, la joven prima del zar, vuela de San Petersburgo a París en busca de refugio. Su mundo ha cambiado para siempre, y tras pasar por terribles momentos, logra unirse al ballet ruso en París, con cuyo salario mantiene a su indómita abuela y a sí misma.

El amor aparece de nuevo cuando conoce al capitán Clayton Andrews, quien, cautivado por la joven aristócrata, se la lleva a Manhattan como su prometida. Sin embargo, ninguno de los dos imagina las penurias que deberán soportar durante los años de depresión que asolan Norteamérica.

A través de la historia de un siglo convulsionado y cambiante, Zoya representa una de esas mujeres singulares cuyo legado quedará por siempre entre nosotros.

Автор: Steel Danielle
Серия:
 
Zwiastun miłości

Zdziwiliby się bywalcy bogatych nowojorskich salonów, gdyby dowiedzieli się, co robi jedna z najwspanialszych ozdób ekskluzywnych przyjęć? piękna i bogata Keshia Saint Martin. Jako dziedziczka wielkiej fortuny uczestniczy w eleganckich rautach i wyzutej z głębszego zaangażowania działalności dobroczynnej. Ale prowadzi też drugie życie: jako ukryta pod pseudonimami dziennikarka z pasją walczy o sprawiedliwość… Keshia czuje się coraz bardziej rozdarta, skłócona z samą sobą. Pewnego dnia poznaje przystojnego Lucasa Johnsa. Lecz od miłości do wspólnego szczęścia droga jest długa i wyboista…

Автор: Steel Danielle
Серия:
 
Zолушка в постель

После смерти отца Аня остается совсем одна, без жилья и средств к существованию. Чтобы хоть как-то выжить, ей приходится работать горничной в дорогом отеле. Наблюдая за красивой и сытой жизнью постояльцев, она не может и мечтать о чем-то похожем.

Вплоть до встречи с бизнесменом Игорем Крестовским.

Он врывается в ее мир, словно ураган. Выполняя завещание отца, Крестовский забирает Аню в свой дом, где девчонке из трущоб оказываются совсем не рады...


Автор: Веммер Анна
Серия:
 
 

Новинки! Свежие поступления книг жанра «Современные любовные романы»

 •  Отдай мне ребёнка
   Ковалевская Алиса
   Любовные романы, Современные любовные романы

  — У меня мало времени, — усевшись напротив, он осмотрел меня пристально, — поэтому перейду сразу к делу.

  — Вы не доктор, верно? — напряжённо вжалась я в кресло.

  Взгляд, да и весь вид этого человека пугали до чёртиков.

  — Не доктор, — выговорил сухо и взял лист бумаги. — Но это не имеет значения, девочка. Здесь вопросы задаю я.

  — Что это? — спросила, когда он вывел цифру и протянул лист мне.

  — Сумма, которую я заплачу, если ты выносишь, родишь, а потом отдашь мне своего ребёнка, — проговорил он без тени иронии, глядя прямо в глаза. — Два миллиона, Алина. Два миллиона за твоего ребёнка.

 •  Невинная пленница
   Стар Дана, Лакс Айрин
   Любовные романы, Современные любовные романы, Остросюжетные любовные романы, Эротика

  – Я беру тебя в плен! Чтобы отомстить твоему отцу, – дьявольские глаза сжигают меня заживо.

  – Нет, пожалуйста! Вы сошли с ума! У меня свадьба через неделю! – молю варвара, дрожа от страха.

  – Придется отменить. Теперь ты моя… Раздевайся!


  Я примеряла свадебное платье и готовилась к свадьбе с любимым, но в мой дом ворвалась банда головорезов во главе с ним – жестоким чудовищем. Теперь я – пленница опасного мужчины. Если я не влюблю в себя брутального мерзавца… моя жизнь превратится в ад.

 •  Только моя
   Аверина Екатерина
   Любовные романы, Современные любовные романы, Эротика

  Он — молод, богат, уверен в себе.

  Жестокий, влиятельный, принципиальный, с диктаторскими замашками, но чертовски сексуальный мужчина.

  Он всегда думал, что не умеет любить, что просто не способен на эти чувства.

  Вообще на какие-либо теплые чувства.

  Пока в его жизнь не ворвалась она!

  Маленькая, нежная девочка с глазами цвета весны.

  Она перевернула его мир, еще не подозревая, чем ей это грозит.

  Сможет ли он научиться любить?

  А она выдержать все, что свалится на нее вместе с этими отношениями?

  Увидим.


  #жестко

  #нецензурно

  #эмоционально

  #одержимая любовь

  #сильные чувства

  #ХЭ


  В тексте есть: любовный треугольник, жестокий и властный герой, измена

  Ограничение: 18+

 •  Серые мышки сексом не занимаются
   Левина Ксюша
   Любовные романы, Современные любовные романы

  Короче, дело к ночи! Есть мужик, живет-поживает, да добра наживает. Никого не трогает, никого не обижает. С женщинами спит, только когда их количество кратно двум (у богатых свои причуды), и вот... мышь серая! Сидит на остановке, мокрая, несчастная! Пожалел и отогрел... на свою голову!

  И понеслось! Одно за другим! Ни в сказке сказать, ни пером описать!

 •  Непробиваемый
   Салиева Александра, Пырченкова Анастасия
   Любовные романы, Современные любовные романы, Эротика

  Нелепая случайность. Одна волшебная ночь. И он… Сильный, непробиваемый, как скала – тот, в кого я влюбилась с первого взгляда. И тот, чьему брату меня продала моя собственная мачеха.

 •  Как наказать бабника
   Тимиофеева Лилия
   Любовные романы, Современные любовные романы, Юмор, Юмористическая проза

  Наивная, молодая и вдобавок ко всему беременная Катя узнает, что у ее любимого есть законная жена. Умная и стервозная супруга Натали узнает, что у ее мужа есть любовница. Трудившийся на два фронта Толик узнает, что его дамам все известно. Кажется, ситуация сложнее не бывает, но креативные девушки с чувством юмора всегда найдут способ стать счастливыми.


Новинки месяца жанра «Современные любовные романы»

 Жанры книг


 Новые обзоры